MOTOR ZONGSHEN XP200A 196cc 6,5 vertikální hřídel 22,2mm 50mm motor s těžkým setrvačníkem (super náhrada za motory JIKOV v aplikaci Tera a jiné)

01-99025-01

4 900 Kč s DPH
4 049 Kč bez DPH

Vhodné jako náhrada za dvoutaktní motory JIKOV ve strojích TERA a podobné, případně půdní kultivátory a td..

hřídel 22.2 x 50mm (od olejového těsnění 66mm)

Záruka - 2 roky

Společnost Zongshen Industrial Group vznikla v roce 1992. Od svého vzniku se zabývá výrobou vysoce kvalitních spalovacích motorů mezi jinými do skútrů, motocyklů, lodí nebo zahradní techniky. Rychlý rozvoj a dosažená kvalita výrobků vyneslo společnosti v roce 2015 4. místo na světě co se týče počtu vyrobených spalovacích motorů o objemu do 500 ccm. Společnost Zongshen se doposud zaměřovala na OEM podnikání (Original Equipment Manufacturer), kdy vyráběla motory a komponenty motorů pod vlastními značkami velkých mezinárodních koncernů. Mimo zahradnickou branži jsou zákazníky firmy Zongshen mezi jinými majitelé takových značek jako: Piaggio, Selva, Harley Davidson, BMW. Motory jednoho ze známých světových lídrů ve výrobě sekaček a malých traktorů jsou také vyráběny společnosti Zongshen. Moderní stroje a vysoké standardy kontroly kvality znamenají, že se továrna stává v celosvětovém měřítku stále více uznávaným výrobcem motorů a výrobky značky Zongshen jsou charakteristické svou kvalitou za rozumnou cenu.

 

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.